Svatba Anetky a Honzy

Hodnocení

Chtěli bychom Vojtovi poděkovat za úžasný, milý a profesionální přístup při focení naší dlouho plánované a současně odkládané svatby. Nejen že fotky vyšly skvěle a máme z nich velkou radost, ale zároveň nám Vojta splnil spoustu nadstandardních požadavků po vydání fotografií a tomu se říká kvalitní člověk na správném místě.
Moc děkujeme.❤️
Odkaz na recenzi: Facebook

Svatba Evči a Markuse

Hodnocení

Vřele doporučuji! S Vojtou je skvělá domluva a má k foceni báječný přístup, díky tomu také máme krásné svatební fotky. Úprava fotek je naprosto bezchybná. Takže pokud přemýšlíte nad svatebním fotografem, určitě se obraťte na Vojtika :-))
Odkaz na recenzi: Facebook
.
.

Svatba Lidušky a Jakuba

Hodnocení

Jestli hledá někdo skvělého fotografa a člověka v jednom, tak doporučuji Vojtěch Flídr FotografKameraman. Svatební focení bylo tak přirozené a i když jsme nechtěli nejprve video, jsme za něj moc rádi. Fotky mají krásné barvy a dýchá z nich opravdová profesionalita.
Odkaz na recenzi: Facebook
.
.

Partnerké focení Danči a Martina

Hodnocení

Jednalo se o naše první společné focení s partnerem vůbec ☺️ proto jsme byli z průběhu dnešního focení nadšení, pan fotograf byl velice ochotný a profesionální. Vznikly moc krásné fotečky. Určitě se nejednalo o poslední focení a budeme se těšit na další ☺️
Odkaz na recenzi: Slevomat

Těhotenské focení Janči a Luboše

Hodnocení

Úžasný fotograf !! Byl velice příjemný a udělal krásné fotky. Ještě ten samý den poslal fotky, takže jsme se mohli hned podívat a vybrat si ty, které se nám líbily. Pana fotografa tedy doporučuji.
Děkujeme!
Odkaz na recenzi: Slevomat

Rodinné focení Daniely

Hodnocení

Děkujeme za fajn odpoledne na Vítkově 🙂 Pan fotograf byl moc milý, příjemný a trpělivý. I když nám dcera pořád utíkala a moc nespolupracovala, vyšlo několik super fotek. 😊
Odkaz na recenzi: Slevomat
.

Focení babičky s vnoučaty

Hodnocení

Skvělý přístup…během chvíle se panu fotografovi povedlo uvolnit babičku, která se nerada fotí. Rozhodně doporučuji!!
Odkaz na recenzi: Slevomat
.
.

Další recenze najdete na mém Facebooku nebo Slevomatu
Zde je odkaz na FB: Facebook
Zde je odkaz na Slevomat: Slevomat

Přejít nahoru